Knihy, čaje, keramika, vonné tyčinky, oblečení, šperky, jóga... OBJEVTE, co nabízíme. Poznejte SAMI SEBE.

Najdu edu na posedu

1758
Neohodnoceno

Jana Havlíčková, Ilona Eichlerová


  • (1 ks) Skladem
249 Kč / ks
Kategorie: Procvičovací sešity
 

Nakladatel: Portál

Vydání: 1.

Jazyk: česky

EAN: 9788026215103

Vazba: brožovaná

 

Anotace

Hledání rozdílů je úkol, který mají všechny děti v oblibě. Kromě zrakové pozornosti a diferenciace si však děti v této knize procvičí především výslovnost, tvorbu vět, vyjadřování, logické myšlení, postřeh a smysl pro rým. Každý úkol je zaměřen na jednu hlásku, text říkanky vždy vychází z tématu obrázku. Pod obrázkem na protější straně jsou vypsána slova doporučená pro jeho popis a současně zaměřená k procvičování dané hlásky.
Publikace tohoto typu, propojující hledání rozdílů s logopedií, u nás doposud nevyšla. Je určena pro děti předškolního a mladšího školního věku a jejich rodiče, logopedy a pedagogy MŠ a ZŠ.
Jana Havlíčková a Ilona Eichlerová jsou klinické logopedky s dlouholetou praxí. V Portále jim vyšlo několik knížek: Já mám v krabici cukr a krupiciVelké logopedické pexeso 1–3Logopedické pohádkyKouká Mína do komína a Logopedické hádanky.