Knihy, čaje, keramika, vonné tyčinky, oblečení, šperky, jóga... OBJEVTE, co nabízíme. Poznejte SAMI SEBE.

Realita zhmotněná myslí - Ohromující poznatky o tom, jak náš mozek vytváří hmotnou realitu

5937
Neohodnoceno

Dawson Church


  • (1 ks) Skladem
399 Kč / ks
Kategorie: Knihy bohulibé
 
Anotace
Každé stvoření začíná myšlenkou

Každé stvoření začíná myšlenkou. Naše myšlenky cestují jako elektrické impulsy po nervových drahách; neurony se spojují a vytvářejí elektromagnetická pole. Tato pole jsou neviditelnou energií, přesto ovlivňují molekuly hmoty kolem nás způsobem, jakým magnet organizuje železné piliny.

Jak naše myšlenky vytvářejí hmotu?

Oceněný vědec Dawson Church ve své knize vysvětluje, jak naše myšlenky vytvářejí hmotu. Nyní můžeme za pomoci vědy sledovat každý článek v řetězci od myšlenky k věci a ukázat překvapivé způsoby, kterými naše záměry vytvářejí hmotný svět.

Stav „flow“ se může naučit a začít používat kdokoliv

Vědecký objev je v knize popsán na mnoha autentických příbězích lidí, kteří využili mimořádnou sílu mysli k uskutečnění reality. Neurologové změřili specifický vzorec mozkových vln, který souvisí s manifestací. Tento stav „flow“ se může naučit a začít používat kdokoliv.

Celý vesmír se má schopnost sám organizovat

Nové objevy v epigenetice, neurovědě, elektromagnetismu, psychologii, cymatice a kvantové fyzice spojují každý krok procesu. Ukazují, že celý vesmír se má schopnost sám organizovat, a když je naše mysl ve stavu „flow“, naladí se na vyvíjející se inteligenci přírody, aby vytvořila synchronní výsledky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: