Knihy, čaje, keramika, vonné tyčinky, oblečení, šperky, jóga... OBJEVTE, co nabízíme. Poznejte SAMI SEBE.

Učebnice ájurvédy II.

2433
Neohodnoceno

Vasant Lad


  • (1 ks) Skladem
745 Kč / ks
Kategorie: Ájurvéda
 
Nakladatel Maitrea
Rok vydání 2017
Vydání 1.
Jazyk česky
Nosič 1x kniha
Originál Textbook of Ayurveda II.
Překlad Eassey Hana
EAN 9788075002419
ISBN 978-80-7500-241-9
Vazba brožovaná
Počet stran 423
Rozměr 18x25 cm

 

Anotace
Jádro ájurvédské praxe, tak jak nám ho představuje Dr. Lad, spočívá v pozorování každého momentu prostřednictvím plynulého, nepřerušovaného toku pozornosti, při němž nedochází k žádné projekci toho, co by mohlo nebo mělo být. Uvědomění si a přijetí toho, „co je“, ukazuje, že semena mentálního, emocionálního a fyzického utrpení se dají vnímat a odstranit dřív, než se rozrostou do destruktivního vzorce nebo rozvinou v nemoc.
Z této perspektivy doktor Lad učí systematické metodě zjišťování příčin nemocí a fází jejich rozvoje. Paradigma příčiny a následku (etiologie a patogeneze) je klíčem k pochopení toho, jak je možné nemoci předcházet díky uvědomování si jemných energetických poruch, které předcházejí strukturálním či funkčním poškozením. Doktor Lad se s námi dělí o bohatství svých klinických zkušeností a předkládá nám příčiny a metody vyšetřování a posouzení, které jsou kombinací těch nejužitečnějších ájurvédských a moderních technik léčení.
Tento přístup je srdcem ájurvédy a v kombinaci s důkladným pochopením osobní životní zkušenosti a vztahu člověka ke světu a k božskému aspektu posléze uzraje ve schopnost jasně vidět příčiny i následky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: