Knihy, čaje, keramika, vonné tyčinky, oblečení, šperky, jóga... OBJEVTE, co nabízíme. Poznejte SAMI SEBE.

Žijte prostě- Průvodce přirozeným domovem s minimem odpadu

5571
Neohodnoceno

Julia Watkins


  • (1 ks) Skladem
359 Kč / ks
Kategorie: Knihy bohulibé
 
Anotace
V tomto motivačním průvodci nabízí autorka Julia Watkins svoje zvyklosti, recepty a projekty pro to, jak žít udržitelně a skromně.

Naučte se žít v prostředí bez chemikálií a s nízkým odpadem

Ke každé oblasti vaší domácnosti – od kuchyně, přes úklid, péči o zdraví, koupelnu a až po zahradu – vám Julie ukazuje, jak minimalizovat zbytečné obaly, škodlivé přísady a jednorázové věci. Praktické seznamy přehledně popisují náhrady a udržitelné vylepšení všech běžných produktů a pomocníků v domácnosti (namísto jednorázových mycích houbiček si vyberte biologicky rozložitelné nebo švédské utěrky, volte raději bambusový zubní kartáček namísto plastového).
Obsáhlý seznam projektů pro domácí i tělesné zdraví

Projekty obsahují třeba ocet ze zbytku jablečného cideru, vlněné míčky do sušičky, kryty na kuchyňské misky, látkové pytlíky, netoxické ubrousky do sušičky, univerzální citronový čistič, bylinkové tinktury a balzámy a mnoho dalších a také recepty na bezobalové základy jako doma vyrobené ořechové mléko, hummus, kečup, salátové dresinky a zeleninový vývar.

Komplexní a snadné recepty pro každodenní použití
Zatímco dřívější knihy o nulovém odpadu učí o životě na základě recyklace, tato kniha je první, která poskytuje návody krok za krokem a komplexní a snadné recepty pro každodenní použití. Je o novém přístupu, návratu ke starým způsobům a snížení naší stopy pro budoucí generace. Je určena každému, kdo se stará o zdraví planety, na které žijeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: